Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Importujesz? BigChina.pl wie jak to zrobić. Wyróżniony

Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny / BigChina CEO Paulina Kiełbus-Jania, Dyrektor Generalny / BigChina CEO

Współpraca z Chinami to nadal najszybciej rozwijająca się dziedzina biznesu. Niemalże każdy producent lub importer jeśli jeszcze tego nie zrobił, wcześniej czy później podejmie się współpracy z Dalekim Wschodem. Aby jednak mógł zrobić to z sukcesem, albo powinien zatrudnić wykwalifikowaną kadrę albo powinien skorzystać z firm zewnętrznych, gwarantujących kompleksową obsługę w całym procesie nawiązywania i realizacji kontraktów z Chińczykami.

O ofercie skierowanej zwłaszcza dla początkujących importerów rozmawiamy z Pauliną Kiełbus-Jania, Dyrektorem Generalnym w firmie BigChina, działającej od 2006 roku.


Daria Kostera: Wasza firma działa od ponad 10 lat. Do kogo głównie kierujecie ofertę?

Paulina Kiełbus-Jania: Przede wszystkim do polskich przedsiębiorców zainteresowanych biznesem z Chinami. Nasz portal BigChina.pl jest dedykowany zwłaszcza dla początkujących importerów, usługi zamawiane są jednak zarówno przez początkujących, jak i regularnych importerów. Chętnie obsługujemy zarówno małe, jak i bardzo duże firmy. Aktywnie działamy w całej Polsce. Nasze biuro mieści się w Krakowie, z kolei nasz przedstawiciel w Chinach ma siedzibę w Ningbo.

Jaka jest misja Waszej firmy?

Naszą misją jest uświadamiać Polaków, że import z Chin to ciekawy i dochodowy rodzaj biznesu, pod warunkiem jednak, że podchodzimy do niego z głową. Nasz serwis b2b www.BigChina.pl organizuje wiedzę na temat importu, przedstawia chińskie firmy i produkty oraz przede wszystkim pomaga Polakom, którzy chcą sprowadzać towary z Państwa Środka.

Czym przede wszystkim zajmuje się portal BigChina.pl?

Nasze usługi kompleksowo zapewniają pełną obsługę współpracy z Dalekim Wschodem. Na ofertę portalu BigChina.pl składa się obecnie:
- sporządzanie raportów z rynku chińskiego: m.in. raportu producentów;
- weryfikacja chińskich kontrahentów: sprawdzenie zdalne oraz audyty fabryk;
- kontrola towarów w Chinach: przed, w trakcie i po produkcji;
- aranżacja wyjazdów do Chin: wizy, przeloty, zakwaterowanie, opieka na miejscu;
- konsolidacja przesyłek i aranżacja transportu;
- udział w targach na zlecenie;
- szkolenia i konsulting;
- kompleksowa obsługa importu z Chin - pośrednictwo w handlu z Chinami.
Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym, poparte współpracą z licznymi partnerami biznesowymi, kontaktami z tysiącami fabryk oraz izbami handlowymi, to gwarancja, że każde działanie jakie wykonujemy w Chinach jest rzetelne, fachowe i bezpieczne, a dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować każdy biznes na linii Chiny - Polska.


KONTAKT

BigChina sp. z o.o.
Biurowiec Portus
ul. Kamieńskiego 51 - Parter
30-644 Kraków

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

tel. +48 12 394 65 04

Dział Importu:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom.: +48 511 805 086 

Dział Marketingu i Reklamy:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej w tej kategorii: « 25 lat firmy ROZETTE

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę