Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Wprowadź kolor do swojej...torby Wyróżniony

Agnieszka Sowińska, Dyrektor Handlowa, Mer-Plus Agnieszka Sowińska, Dyrektor Handlowa, Mer-Plus

Znacie firmę Mer-Plus? Jest ona przede wszystkim znana z kreatywnych produktów marki JOVI. Ci jednak, którzy odwiedzają jej stoiska na targach branżowych wiedzą, że JOVI to połowa biznesu. Druga to przede wszystkim produkcja toreb papierowych. 

Z Agnieszką Sowińską, Dyrektor Handlową w firmie Mer-Plus spotykamy się nad naszym polskim morzem. Klimat, feeria kolorów sprzyjają tematowi naszej rozmowy.  

Daria Kostera: Ostatnio bardzo mocno promujecie Waszą kolekcję toreb kolorowych, której jesteście producentem. Przyznam szczerze, że znałam Was bliżej od strony artykułów kreatywnych aniżeli prezentowych.

Agnieszka Sowińska: Firma Mer-Plus działa na rynku od 1993 roku i od samego początku zajmujemy się produkcją torebek papierowych. To jedna z naszych pierwszych działalności. Dopiero długo, długo po tym wprowadziliśmy do oferty produkty kreatywne.

Nie ukrywam, że macie w tym sektorze dość dużą konkurencję – w czym jesteście lepsi?

Konkurencja jest i będzie. My jednak wyróżniamy się tym na rynku, że zdobimy ręcznie nasze torebki i z tego co mi wiadomo, robimy to tylko my (uśmiech). Do każdej naszej torby, którą tworzymy podchodzimy indywidualnie, a dzięki ręcznej robocie każda z nich ma niepowtarzalny charakter. Przy zdobieniu ręcznym używamy łączenia trzech różnych technik: malowania, brokatowania oraz zdobienia elementami wypukłymi?

Słyniecie z najszerszej oferty kolorystycznej toreb papierowych – czy równie jest szeroka oferta formatów?

Rzeczywiście, mamy największą ofertę kolorystyczną toreb papierowych. Obecnie liczy ona 22 kolory, ale nie oznacza to, że na specjalne zamówienie nie może ich być więcej. Odpowiadając jednak na drugą część pytania - to w stałej ofercie, dostępnej na stoku, posiadamy 18 rozmiarów, a baza wykrojników, czyli rozmiary, które jesteśmy w stanie wyprodukować na zlecenie Klienta to ok. 200.


 


Dla jakiej grupy odbiorców dedykujecie ofertę toreb papierowych?

Produkujemy torby w dwóch kategoriach. Jedna z nich to papierowe torby reklamowe, wykonywane na indywidualne zamówienie. Są to torby z wszelkiego rodzaju nadrukami: sitodruk, druk offsetowy, metaliza, lakiery UV, hybrydowe, złocenia, tłoczenia, itd. Torba jest nośnikiem reklamy niezależnie od branży, dlatego ich odbiorcami są przede wszystkim agencje reklamowe, urzędy oraz firmy zaczynając od tych małych na wielkich korporacjach kończąc. Druga kategoria to torby ozdobne, tzw. torby prezentowe, których bazą jest elegancka torba jednobarwna, wyprodukowana z papieru barwionego w masie (22 podstawowe kolory). Odbiorcami ich są także agencje reklamowe, hurtownie i sklepy, sprzedające torebki prezentowe.

Wiem, że agencje reklamowe mogą zgłosić się do Was obecnie po próbki Waszych produktów? Z kim powinny się kontaktować zainteresowane firmy?

Osobą koordynującą produkcję toreb jest Joanna Wojciechowska i to z nią należy się kontaktować. Można także zgłaszać chęć otrzymania pakietu sampli z Waszą redakcją.

Dziękuję za rozmowę.


 SAMPLE PRODUKTÓW.

Firmy zainteresowane próbkami proszone są o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie 601 999 402. 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę