Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Jak ważne jest wyjątkowe opakowanie prezentu Wyróżniony

Jak ważne jest wyjątkowe opakowanie prezentu

Nową firmą, która przystąpiła w szeregi Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej jest Allbag, specjalizująca się w produkcji i dystrybucji toreb ekologicznych. O ofercie rozmawiamy z jej Prezesem - Tomaszem Woźniakiem.

Daria Kostera: Czym zajmuje się Wasza firma?

Tomasz Woźniak: Firmę Allbag założyłem w 2009 roku. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją toreb ekologicznych – papierowych i materiałowych,  a także toreb reklamowych z nadrukiem. Początkowo kierowaliśmy swoją ofertę do małych i średnich firm oferując wykonywanie nadruków nawet dla małych nakładów. Obecnie wykonujemy małe i duże zamówienia dla klientów z całego świata. W branżę upominków chcielibyśmy wnieść przede wszystkim nowoczesne spojrzenie na sposoby ich pakowania, ponieważ uważamy, że opakowanie jest równie ważne jak sam prezent. Swoim klientom oferujemy różnego rodzaju torby, woreczki, plecaki, a nawet skarpety świąteczne idealne w okresie bożonarodzeniowym. 

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych i dużych firm jak i do klienta detalicznego. Zamówienia na torby materiałowe z nadrukiem indywidualnym realizujemy już od 1 sztuki dlatego bardzo często zgłaszają się do nas mikroprzedsiębiorstwa chcące zakupić kilka sztuk toreb na niewielki event. Torby ozdobne sprzedajemy w pakietach, tak aby każdy mógł zakupić rozsądną ilość na konkretną okazję. Dużym firmom i kontrahentom zagranicznym dajemy możliwość realizacji zamówień niestandardowych, jesteśmy w stanie uszyć torbę według ich projektu – z zamkiem, zatrzaskiem, kieszonką i wszystkim co klient sobie wymarzy. 

Co skłoniło Was do przystąpienia do Stowarzyszenia Branży Prezentowej?

Chcielibyśmy wnieść w środowisko gadżetów i prezentów przekonanie o tym jak ważne jest wyjątkowe opakowanie prezentu. Każdy, kto obdarowuje powinien mieć świadomość, że opakowanie spełnia swoją funkcję, należy myśleć o nim jak o ubraniu szytym na miarę – powinno być najwyższej klasy, dobrane indywidualnie. Takie właśnie opakowania oferujemy swoim klientom i to chcielibyśmy wnieść w Branżę Prezentową

Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów w dalszej działalności.

2 komentarzy

  • Anna
    Anna czwartek, 14, styczeń 2016 13:23 Link do komentarza

    Ja natomiast jestem bardzo zadowolona. Od kilku lat zamawiam torby dla swoich klientów i nigdy nie zdarzyło się, aby realizacja nie była zgodna z zamówieniem. Zawsze obsługuje mnie Pani Karolina, która jest bardzo kompetentną osobą.

  • krzychu
    krzychu czwartek, 10, grudzień 2015 10:56 Link do komentarza

    Niestety, miałem do czynienia z firmą tego Pana. Niekompetentna obsługa klienta, chamskie wręcz relacje, niestaranne wykonanie oferowanych towarów - NIE POLECAM!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę