Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Uwzględniamy ciągłą dywersyfikację w naszym rozwoju Wyróżniony

Renata Białoń, Dyrektor ds Rozwoju, Inter Sp. z o.o. Renata Białoń, Dyrektor ds Rozwoju, Inter Sp. z o.o.

Z końcem sierpnia szeregi Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej zasiliła firma Inter z Lędzin. O ofercie rozmawiamy z Renatą Białoń, Dyrektor ds Rozwoju.

 

Redakcja: Co skłoniło Was do członkostwa w Polskim Stowarzyszeniu Branży Prezentowej?

Renata Białoń: Nasza firma w ostatnim roku bardzo poszerzyła swoją ofertę. Od ponad 20 lat działamy aktywnie w branży PBS, jednak nasze produkty prócz asortymentu idealnego do szkoły i biura także nadają się na prezent czy to dla dziecka czy też dorosłego. W naszej strategii uwzględniamy ciągłą dywersyfikację swoich działań i za namową kilku naszych klientów postanowiliśmy dołączyć także do Stowarzyszenia reprezentującego branżę upominkową.

Jaka grupa produktów, które oferujecie, idealnie nadaje się na prezent?

To większość z oferty Alpino. Są to produkty kreatywne rozwijające między innymi motorykę u dzieci i mające wpływ na rozwój artystyczny dziecka. Należy pamiętać, że im szybciej zaczniemy pomagać w jej rozwijaniu i kształtowaniu, tym lepiej nasze dziecko będzie przygotowane do życia w dzisiejszym świecie. Grupa produktów Alpino jest całkowicie bezpieczna dla dzieci, nie zawiera glutenu ani żadnych substancji alergennych. Są one przebadane przez toksykologów z EUROTOX, spełniają wymogi ACMI i europejską normę EN-71 określającą wymogi bezpieczeństwa dla zabawek. 

W jakich kanałach najlepiej sprzedają się Wasze produkty?

Sprzedajemy głównie na rynek hurtowy, sporadycznie zdarza nam się zaopatrywać sklepy czy przedszkola, nie prowadzimy w ogóle sprzedaży detalicznej. Nasz asortyment można znaleźć zarówno w sklepach papierniczych, szkolnych, galeriach, z artykułami plastycznymi i z zabawkami. Według nas może się on także idealnie wkomponować w ofertę sklepów wielobranżowych oraz oczywiście z upominkami.

Czy wspieracie marketingowo nowych klientów?

Tak, każdy obecny i nowy klient może liczyć na nasze wsparcie marketingowe.

Są to różne akcje promocyjne skierowane bezpośrednio do sklepów czy przedszkoli.  Organizujemy konkursy na naszym profilu facebookowym, utrzymujemy stały kontakt z klientem, oferujemy materiały reklamowe itp.

Co, oprócz produktów prezentowych, oferujecie?

W naszej ofercie znajdują się produkty szkolne tj.: kredki, flamastry, farby, plastelina, nożyczki, ołówki, długopisy, gumki, temperówki kleje brokatowe i zwykłe itp.  ale nie tylko. Jesteśmy głównym dystrybutorem na rynek polski marki Rapesco i Alco z szeroką ofertą galanterii biurowej tj.: zszywacze, dziurkacze, spinacze, klipy, zszywki, nożyczki itp. Posiadamy też genialną ofertę artykułów piśmiennych marki Interpen.


Pełna oferta: http://inter-pr.com.pl 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę