Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

To detale tworzą całość... Wyróżniony

Na zdjęciu: Chai Hongyun, Agnieszka Jankowska, Daria Kostera Na zdjęciu: Chai Hongyun, Agnieszka Jankowska, Daria Kostera

Pierwsze miejsce w konkursie Gift Show & scann.R Award w kategorii Nagroda Publiczności uzyskał zestaw Paris firmy Archivo VP. O ofercie, jej zaletach rozmawiamy z Agnieszką Jankowską, Creative Product Managerem w Archivo VP.

 

Daria Kostera: Co skłoniło Waszą firmę do udziału w konkursie Gift Show & scann.R Award?

Agnieszka Jankowska: Firma Archivo VP od 20 lat zajmuje się produkcją segregatorów, teczek i pudełek na indywidualne zamówienia. Tak naprawdę od niedawna postanowiliśmy wyjść do szerszej grupy odbiorców i wprowadziliśmy na rynek kolekcje produktów Home Office przeznaczoną do domu i biura. To wyjątkowe i niespotykane serie produktów, które już cieszą się dużym uznaniem więc czemu by nie spróbować? Zgłosiliśmy serię Paris do konkursu i udało się!

 

Dlaczego zgłosiliście właśnie ten produkt do konkursu?

Jest to nowa kolekcja, która bardzo przypadła do gustu naszym klientom. Nie można przejść obok niej obojętnie więc dlatego wybór był dla nas oczywisty.

 

Nasze Jury doceniło Państwa ofertę – co według Was jednak wyróżnia ją najbardziej?

To detale tworzą całość, dlatego ważny jest każdy szczegół. Każdy element w kolekcji jest dokładnie przemyślany. Oprócz najwyższej jakości surowców cała kolekcja Paris uszlachetniona jest kryształkami a szufladki mają piękne mosiężne uchwyty. Jak nie pokochać takich  produktów?

Jesteśmy polskim producentem a nasze produkty to praca ręczna, co jest dodatkową wartością naszych kolekcji.

 

Do kogo ją kierujecie?

Kolekcja paryska jest bardzo kobieca. Została zaprojektowana dla wyjątkowych kobiet o subtelnej naturze i wyrafinowanym guście. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających klientek, które szukają romantycznych akcentów w swojej domowej lub biurowej przestrzeni.

 

Jak przyjęliście informację o wygranej?

Wielka radość!  Pierwsze miejsce i to od publiczności to wielkie wyróżnienie i ogromna motywacja do tworzenia nowych pięknych kolekcji. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty zostały docenione i jeszcze raz dziękujemy.

 

Czy macie już plan, jaki produkt zgłosicie w przyszłym roku?

Wszystkie nasze projekty są  wyjątkowe a wybór jest duży. Mamy też nowe pomysły, będzie wiele niespodzianek. Zapraszam na naszą stronę www.archivovp.pl oraz facebooka gdzie będzie można śledzić nasze nowe realizacje.

Dziękuję za rozmowę.

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę