Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Wierzymy, że nasze produkty zasługują na wygraną. Wyróżniony

Katarzyna Ziętek, Account Manager w firmie BAS Kreacja - Dział Dystrybucji Katarzyna Ziętek, Account Manager w firmie BAS Kreacja - Dział Dystrybucji

23 maja odbył się finał konkursu na najlepszy gift roku. Jedną z firm, która stanęła na podium jest BAS Kreacja, oferująca różnego rodzaju elektroniczne gadżety. To właśnie produkt, którym jest głośnik - żarówka, wzbudził ogromne zainteresowanie naszego Jury. O ofercie, udziale w konkursie rozmawiamy z Katarzyną Ziętek, Account Managerem w firmie BAS Kreacja.

 

Daria Kostera: Co skłoniło Państwa do udziału w konkursie Gift Show & scann.R Award?

Katarzyna Ziętek: Wierzymy, że nasze produkty zasługują na wygraną! Spełniają wszystkie warunki nowoczesnego gadżetu reklamowego: są nowatorskie, praktyczne i świetnie wykonane.

Dlaczego zgłosiliście właśnie ten produkt do konkursu?

BB Speaker – żarówka ledowa i głośnik w jednym - to nowość na polskim rynku, ale wszyscy, którym go do tej pory prezentowaliśmy, reagowali entuzjastycznie. M.in. był on testowany przez 25 niezależnych recenzentów na naszej platformie www.bastarget.pl i zebrał doskonałe opinie. Recenzenci uznali, że wyróżnia się on wysoką jakością dźwięku oraz prostą i intuicyjną obsługą. Istotny był także element zaskoczenia - mało kto spodziewa się, że w żarówce może być umieszczony głośnik!

Dlatego wierzymy, że to będzie hit sprzedażowy tego roku!

Nasze Jury doceniło Państwa ofertę – co według Was jednak wyróżnia ją najbardziej?

BB Speaker to po prostu gadżet idealny – innowacyjny, zabawny, praktyczny, prosty w obsłudze i świetnie wykonany.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Do wszystkich, którzy lubią nowinki technologiczne i oryginalne, niespotykane produkty wysokiej jakości. Uważamy, że BB Speaker może być przydatny w wielu sytuacjach – na imprezach, w pracy, na spotkaniach biznesowych, na randce…

Jak przyjęliście informację o wygranej?

Bardzo się ucieszyliśmy, ponieważ od początku wierzyliśmy w sukces tego produktu. Nagroda w konkursie utwierdziła nas w tym przekonaniu. Jesteśmy pewni, że I miejsce wzmocni naszą pozycję na rynku gadżetów reklamowych.

Czy macie już plan, jaki produkt zgłosicie w przyszłym roku?

Wiele produktów marki LEXON, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, mogłoby śmiało ubiegać się o tytuł Best Creativity Award, np. głośnik Hoop w kształcie pączka z dziurką, zegarki Take Time o wyjątkowo oryginalnej formie, wreszcie kolekcja akcesoriów dla kobiet FINE która „zagrała” w najnowszym filmie o Jamesie Bondzie. Jesienią tego roku do katalogu Lexon Design dołączą nowe produkty. Jesteśmy przekonani, że wśród nich będą kolejne hity!

Rozmawiała Daria Kostera

Strony warte odwiedzenia: www.bbspeaker.pl i www.bb-speaker.com 

Więcej w tej kategorii: Chcemy wspierać branżę upominkową »

1 komentarz

  • WiolKa
    WiolKa poniedziałek, 15, czerwiec 2015 14:41 Link do komentarza

    BB Speaker rzeczywiście w pełni zasłużył na nagrodę. Jest to przede wszystkim produkt bardzo praktyczny, atrakcyjny wizualnie i wywołujący efekt zaskoczenia :)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę