Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next
Stowarzyszenie

Stowarzyszenie

URL strony:

IV EDYCJA TARGÓW GIFT SHOW POLAND

Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartej edycji targów Gift Show Poland – jednego z największych wydarzeń branży upominkowej w Polsce. Tegoroczna impreza będzie miała miejsce w dniach 18-20 maja br. W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowaym PTAK WARSAW EXPO znajdującym się przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie.

Targi Gift Show Poland 2018 dedykowane są wszystkim importerom, producentom oraz projektantom upominków, których oferta obejmuje propozycje prezentów na wiele okazji, np. urodziny, imieniny, śluby, święta, czy parapetówki. Do udziału w wydarzeniu serdecznie zapraszamy także wszystkie osoby poszukujące ciekawych pomysłów na prezenty oraz zainteresowane nowościami w branży. Targi Gift Show Poland będą stanowiły także doskonałą okazję do nabycia upominków dla klientów czy partnerów biznesowych.

Na stoiskach polskich i zagranicznych wystawców zostaną zaprezentowane m.in.:

artykuły kreatywne i hobbystyczne,

designerskie akcesoria dla młodzieży: biżuteria, zegarki, mała elektronika,

różnego rodzaju pamiątki,

artykuły dekoracyjne oraz dodatki do domu, biura, ogrodu,

materiały poligraficzne i reklamowe,

akcesoria tekstylne,

ozdobne opakowania,

zabawki,

propozycje prezentów oraz produktów dla dzieci i niemowląt,

akcesoria podróżnicze oraz sprzęt sportowy,

produkty spożywcze.

Podczas tegorocznej edycji targów Gift Show Poland równocześnie będą miały miejsce również Targi GoActive oraz BioContracting 2018, które w zeszłych latach zgromadziły blisko 30 tys. odwiedzających!

Importujesz? BigChina.pl wie jak to zrobić.

Współpraca z Chinami to nadal najszybciej rozwijająca się dziedzina biznesu. Niemalże każdy producent lub importer jeśli jeszcze tego nie zrobił, wcześniej czy później podejmie się współpracy z Dalekim Wschodem. Aby jednak mógł zrobić to z sukcesem, albo powinien zatrudnić wykwalifikowaną kadrę albo powinien skorzystać z firm zewnętrznych, gwarantujących kompleksową obsługę w całym procesie nawiązywania i realizacji kontraktów z Chińczykami.

III EDYCJA TARGÓW GIFT SHOW ZA NAMI!!!

Ponad 200 wystawców, liczne konkursy, różne tematycznie warsztaty. Dodatkowo możliwość poznania szerokiej oferty artykułów z Chin. Było kolorowo, towarzysko i po raz kolejny za krótko. Kogo wypatrzyliśmy na III edycji targów Gift Show Poland? Zobaczcie w naszym videoreportażu, który umieściliśmy poniżej...

Subskrybuj to źródło RSS