Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

III Mazovia Business Congress podczas targów Gift Show Wyróżniony

26 maj 2017 26 maj 2017

III edycja Mazovia Business Congress przed nami. Odbędzie się ona tym razem w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Znakomici prelegenci, spotkania networkingowe – a to wszystko podczas targów GiftShow Poland oraz Sport Weekend.

Biznes, relacje, savoir vivre, sprzedaż, marketing, handel zagraniczny – to zaledwie kilka tematów, które rozebrane zostaną na czynniki pierwsze podczas III edycji kongresu. 

Poniżej na bieżąco będziemy prezentować Państwu kolejnych prelegentów oraz tematy warte uwagi. Dla każdego słuchacza, który uczestniczyć będzie w minimum 3 prelekcjach przygotowaliśmy gwarantowany prezent. Zapraszamy do rejestracji, aby zapewnić sobie wolne miejsce (szczegóły poniżej).


PIĄTEK 26.05.2017

10:00 – 10:45 – Jadwiga Ford: „Konflikt to normalność.” – sala konferencyjna I piętro, ZAREJESTRUJ SIĘ

W trakcie tej sesji dowiesz się, jakie istnieją rodzaje konfliktów, z którymi spotykasz się na codzień, sprawdzisz jaki jest Twój własny styl konfliktu i jakie strategie możesz stosować aby pomimo  zaistnienia konfliktu nadal budować konstruktywne relacje w biznesie.

10:00 – 10:45 – Tomasz Chilarski: „Jak bezpiecznie prowadzić swój biznes? Sprawdzone sposoby na zabezpieczenie prywatnego majątku.” – sala konferencyjna I piętro, ZAREJESTRUJ SIĘ

W trakcie tego wykładu dowiesz się w jaki sposób zadbać o prywatny majątek gdy prowadzisz firmę. Jaką formę prowadzenia działalności wybrać. Jakie są ewentualne konsekwencje w przypadku problemów finansowych działalności gospodarczej.

10:50 – 11:35 – Karin Lesiak: „Wpływ śmiechu na biznes” – sala konferencyjna I piętro, ZAREJESTRUJ SIĘ

10:50 – 11:35 – Beata Tomaszek: „Jak efektywnie budować swoją markę online?” – sala konferencyjna I piętro, ZAREJESTRUJ SIĘ

11:45 – 12:30 – Jadwiga Ford: „Ocena prawdomówności rozmówcy – magia czy technika, której można się nauczyć?” –  sala konferencyjna I piętro, ZAREJESTRUJ SIĘ

W trakcie tej sesji dowiesz się, na czym polega ocena prawdomówności, którą stosują specjaliści na co dzień zajmujący się analizą zachowań (behawioralnych). Spróbujesz swoich sił w analizie konkretnych przypadków oraz sprawdzisz, czy masz naturalne umiejętności rozpoznawania mikroekspresji.

15:00-15:40 – Paulina Kiełbus-Jania: „Bezpieczny import z 3 krokach: zabawki i gadżety z Chin” – sala konferencyjna I piętro

Wkrótce więcej szczegółów…

Hala targowa:

13:00 – losowanie biletu lotniczego do Chin – 1 szt oraz półrocznego kursu j.chińskiego – 1 szt. Warunkiem udziału w konkursie jest zebranie min. 5 wizytówek wśród wystawców i zgłoszenie się do punktu rejestracyjnego targów. Losowanie odbędzie się na hali targowej.

16:00 – losowanie biletu lotniczego do Chin – 1 szt oraz voucherów do restauracji China Town – 5 szt. Warunkiem udziału w konkursie jest zebranie min. 5 wizytówek wśród wystawców i zgłoszenie się do punktu rejestracyjnego targów. Losowanie odbędzie się na hali targowej.


PRELEGENCI

Tomasz ChilarskiTomasz Chilarski

Radca Prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Doktor nauk prawnych (rozprawa doktorska pt. „Upadłość transgraniczna w prawie Unii Europejskiej”). W latach 2009 – 2010 adiunkt w Katedrze Europejskiego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od września 2007 na liście ekspertów Komisji Europejskiej ds. prawa upadłościowego. Aktualnie Partner w Kancelarii Wicherkiewicz Chilarski Radcowie Prawni spółka partnerska. Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Był doradcą Ministerstwa Sprawiedliwości Ukrainy oraz Ukraińsko-Europejskiego Centrum Doradztwa Polityczno-Prawnego (Ukrainian-European Policy and Legal Advice Center) w procesie dostosowania prawa upadłościowego Ukrainy do standardów i przepisów UE. Jest autorem szeregu publikacji z zakresu prawa spółek i prawa upadłościowego, w tym szczególności międzynarodowego prawa upadłościowego. Występował na konferencjach poświęconych zagadnieniom prawa upadłościowego. Prowadził szkolenia i seminaria z zakresu prawa upadłościowego i prawa spółek dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi, Izby Notarialnej w Warszawie, Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej, Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz dla przedsiębiorców. Ekspert Business Centre Club ds. prawa upadłościowego i prawa spółek, członek Stowarzyszenia Praktyków Restrukturyzacji, Członek Sekcji Prawa Upadłościowego Instytutu Allerhanda. Zainteresowania: historia współczesna, joga, narciarstwo.

Jadwiga FordJadwiga Ford

Doświadczona menedżer, przedsiębiorca (MP), certyfikowany coach, trener praktycznych umiejętności biznesowych, wykładowca. Specjalizuje się w coachingu i mentoringu menedżerskim, outsourcingu menedżerskim w obszarze zarządzania oraz marketingu, a także szkoleniach specjalistycznych, skierowanych do menedżerów średniego i wysokiego szczebla. Posiada ponad 20 letnią praktykę zawodową w marketingu i zarządzaniu na kluczowych stanowiskach zarządczych w korporacjach międzynarodowych, w tym Unilever, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, Grupa Eurozet (Lagardere Group). Odpowiadała między innymi za zarządzanie biznesem (P+L) oraz rozwojem marek lokalnych oraz międzynarodowych (m.in. Lipton Tea, Kellogg’s, o.b., Calgonit, Calgon, Carefree, Radio ZET) a także projektami R&D na rynku polskim oraz krajów Europy Centralnej i Wschodniej. Kierowała zespołami menedżerskimi w Polsce oraz międzynarodowymi zespołami projektowymi, odpowiadając za osiągnięcie celów biznesowych zarządzanych przez nią biznesów, rozwój menedżerów a także szkolenia marketingowe dla marketingowców, jak i menedżerów innych funkcji. Pełniła jedną z głównych ról zarządczych i koordynacyjnych w procesach restrukturyzacji organizacyjnej oraz akwizycji w ramach Grupy Eurozet (Lagardere Group). W 2009 uzyskała licencję Certified Professional Co-Active Coach (CPCC) w Coach Training Institute (CTI), USA – wiodącej organizacji coachingu koaktywnego. Posiada ponad 900 godzin doświadczenia z zakresu executive i life coaching, głównie z menedżerami średniego i wysokiego szczebla. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (SGH), wydziału Handlu Zagranicznego (specjalizacja menedżerska i marketingu międzynarodowego) oraz studiów doktoranckich w zakresie nauk o zarządzaniu w SGH. Wykłada zarządzanie międzynarodowe oraz zarządzanie strategiczne w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania oraz coaching i osobowość na USKW. Studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu marketingu, praktycznego zarządzania biznesem i komunikacji m.in w London Business School (MS).

Paulina Kiełbus-JaniaPaulina Kiełbus-Jania

Dziennikarz, politolog, ekspert w dziedzinie importu z Chin. Współtworzy pierwszy i największy w Polsce serwis b2b dla importerów z Chin – BigChina.pl. Od 2009 roku Prezes Zarządu Spółki BigChina, której misją jest wsparcie biznesu na linii Polska-Chiny. Posiada szerokie doświadczenie w imporcie z Chin oraz kontaktach z chińskimi partnerami. Nadzoruje realizację zleceń importowych dla klientów BigChina, pełni także funkcję doradcy w relacjach handlowych kilkudziesięciu polskich firm prowadzących interesy z Państwem Środka. Od 7 lat dzieli się swoją wiedzą w ramach prowadzonych prelekcji, szkoleń i konferencji branżowych, a także publikacji i opinii udzielanych na łamach mediów.

  

 

Beata TomaszekBeata Tomaszek

Specjalistka ds. marketingu, promocji i reklamy z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach, trenerka, blogerka z zamiłowania (tyibiznes.com.pl). Doradza w zakresie marketingu online, w szczególności mediów społecznościowych. Przygotowuje strategie marketingowe i prowadzi fan page’e oraz warsztaty dla firm z zakresu funkcjonalności Facebooka. Pisze artykuły, teksty na strony www i opisy produktów dla e-sklepów. Pasjonuje się rozwojem osobistym i przedsiębiorczością. Współtwórczyni konferencji „Jak rozwijać i zarabiać we własnej firmie?” oraz Biznesowej Grupy Wsparcia. Zaprasza do grupy dla kobiet na FB: Wspieramy się w rozwoju i w biznesie. Tłumacz i nauczyciel języka francuskiego. Lubi ludzi, podróże, dobre kino i kuchnię.
Motto życiowe: Nigdy się nie poddawaj!

 20160810_133305mmmKarin Lesiak

Ukończyła Laughter Yoga International Uniwersity dr Madana Katarii. Prowadzi sesje i  warsztaty jogi śmiechu dla firm, osób prywatnych. Wspólny śmiech jest wykorzystywany jako ice breaker na początku spotkań lub jako przerwa aktywizująca uczestników spotkania (szkolenie, warsztat, event, konferencja). Współpracuje z wieloma fundacjami, stowarzyszeniami, hospicjami.
Jej znak rozpoznawczy to uśmiech zgodnie z przesłaniem Williama Jamesa ” Nie musimy być szczęśliwi, by się śmiać, bowiem śmiejąc się staniemy się szczęśliwi”

 

 

 
 

SOBOTA 27.05.2017

Sale konferencyjne – I piętro: 

12:00 – 12:45 – Justyna Qunio, „Etykieta i wywieranie wpływu w biznesie międzynarodowym” – sala konferencyjna I piętro

Korzyści dla uczestników

  • dowiesz się dlaczego nieznajomość zagadnień z zakresu etykiety biznesowej szkodzi wizerunkowi;
  • dowiesz się dlaczego zyskujesz przewagę nad konkurencją, przestrzegając zasad etykiety biznesowej;
  • dowiesz się jak ważna jest tzw. poprawność polityczna;
  • nauczysz się właściwego biznesowo powitania;
  • opanujesz zasady kolejności przedstawiania/prezentacji;
  • dowiesz się co to precedencja i dlaczego powinna mieć powszechne zastosowanie w praktyce biznesowej;
  • poznasz zasady kultury zachowań w innych krajach;
  • dowiesz się, które elementy stroju damskiego są niedopuszczalne w biznesie;
  • dowiesz się, które elementy stroju męskiego są niedopuszczalne w biznesie;
  • nauczysz się podstawowych zasad z zakresu psychologii wyglądu, po to aby móc wykorzystać je podczas „sprzedaży siebie”;

dowiesz się co to są zachowania naganne biznesowo i co nas kompromituje;

15:00 – 16:00 – Piotr Karkoszka

Hala targowa:

 12:00 – 13:00 – Warsztaty dla dorosłych „Filcowa biżuteria” – NieTylkoPasmanteria (liczba miejsc ograniczona!) / zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


NIEDZIELA 28.05.2017

Wkrótce szczegóły…

Hala targowa:

 11:00 – 11:30 Finał konkursu dla Przedszkoli „Pewnego dnia u LWA” – hala targowa

 12:00 – 13:00 – Warsztaty dla dzieci „Decoupage” – NieTylkoPasmanteria (liczba miejsc ograniczona!) / zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


SPONSORZY
chill_smallmalelogo

 

 


 PRELEGENCI

JUSTYNA QUNIOJUSTYNA QUNIO

Z wykształcenia prawniki i PR-owiec. Ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Instytut Polskiej Akademii Nauk. Szkoli w zakresie kształtowania wizerunku i konsultuje projekty biznesowe. Wcześniej zajmowała się doradztwem korporacjom z branż: mediowej, IT, samochodowej, farmaceutycznej, bankowej oraz zbrojeniowej. Na podstawie bogatego doświadczenia opracowała autorski program z zakresu rebrandingu marki własnej. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji wizerunkowej i personal brandingu.
Jeste ekspertem z zakresu komunikacji wizerunkowej Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego. Konsultuje program organizacji zaufania publicznego. Publikuje artykuły z zakresu personal brandingu.

  

PIOTR KARKOSZKAPIOTR KARKOSZKA

W zakresie biznesu współzałożyciel firmy szkoleniowej Leadersway, która specjalizuje się w długoterminowych procesach rozwojowych firm – szczególnie w zakresie zwiększania sprzedaży oraz wyników finansowych. Skupia w niej zarówno praktyków sprzedaży i biznesu oraz psychologów i coachów. W zakresie motywacji i szeroko rozumianego rozwoju osobistego autor szkoleń motywacyjnych takich jak Narodziny Zwycięzcy. Gość programów TVN Biznes i Świat oraz konferencji Naukowych tj. W stronę Zmian lub Profectus organizowanych przez Uniwersytet Jagielloński. Współtwórca Ogólnopolskiego Projektu Kluby Rozwoju Osobistego Leaders Club. Pasjonat biznesu – zaangażowany w wiele projektów biznesowych, które wspiera jako mentor i współwłaściciel tj. Sports Empire, Libra Concept i AF Trade. Pomaga organizacjom wracać do fundamentów – wyznaczania misji i celów nadrzędnych, aby efektywnie i skutecznie wyznaczać wizje i plany długoterminowe. Pomaga budować style zarządzania, wykorzystywać naturalne talenty, budować systemy premiowe, pracuje nad umiejętnościami miękkimi oraz doradza po to, ABY TWÓJ BIZNES był bardziej SKUTECZNY. Projektuje systemy sprzedaży od podstaw współpracując z: działami marketingu, rekrutacji, sprzedaży, obsługi klienta, Managerami wyższego stopnia.


REJESTRACJA

Aby dokonać rejestracji na pozostałe wykłady należy wysłać e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko + telefon) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc ograniczona!!!

Ostatnio zmienianyczwartek, 04 maj 2017 13:54

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę