Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Creativeworld 2017: Największe na świecie targi branży artykułów dla hobbistów i artystów z różnych zakątków świata. Wyróżniony

28-31 stycznia 2017 28-31 stycznia 2017

Branża kreatywna w nowej odsłonie – od 28 do 31 stycznia 2017 pod hasłem: „Refresh your business!”

Do rozpoczęcia kolejnej edycji targów Creativeworld we Frankfurcie nad Menem zostało kilka dni jednak już dziś wiemy, że liczba uczestników w spotkaniu jest znacznie większa niż w tym samym okresie rok wcześniej. Perspektywa wysokiej frekwencji bardzo cieszy, zwłaszcza wobec zapowiadanych 250 wystawców z około 30 krajów. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ więcej wystawców i odwiedzających ma się również pojawić na wystawie zaplanowanej jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem targów. Niemal 300 firm z różnych krajów zaprezentuje 8 700 odwiedzającym z całego świata swoje nowości, techniki i materiały z dziedziny modnego dziś rękodzieła. Ze względu na większą liczbę wystawców powierzchnia wystawiennicza targów w obu halach, w których odbywać się będą targi Creativeworld 2017, została dodatkowo zoptymalizowana.

 

Od 28. do 31. stycznia 2017 na terenach targowych we Frankfurcie zaprezentuje się cała branża produktów dla hobbistów oraz branża kreatywna. To właśnie dzięki zainteresowaniu przedstawicieli tego sektora targi Creativeworld stały się miejscem spotkań dla zainteresowanych z całego świata – mówi Michael Reichhold, dyrektor targów Creativeworld. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się nie słabnąca moda na zajęcia typu „Zrób to sam”. Jak sam twierdzi:

Osoby kreatywne potrzebują coraz to nowych inspiracji. Dlatego właśnie organizatorzy targów zakładają nie tylko dalszy przyrost liczby wystawców i odwiedzających. Poprzez nowe motto „Refresh your business!” organizatorzy Creativeworld 2017 nawołują producentów i odwiedzających do naładowania baterii i uruchomienia swojej kreatywności, a także wykorzystania największych targów tej branży do stworzenia czegoś nowego.

 

O zasób pomysłów i impulsów zadbają znane na arenie międzynarodowej marki i producenci.

Creativeworld to dla nas od lat miejsce nawiązania nowych kontaktów z kupującymi, a także zaprezentowanie obecnym klientom naszych nowości na ten sezon. Wydarzenia towarzyszące to kolejna okazja, aby przedstawić odwiedzającym targi nasze najnowsze trendy poprzez pobudzające kreatywność warsztaty – wyjaśnia Stephan Rayher, prezes Rayher Hobby, znanego niemieckiego dostawcy, oferującego pełen zakres produktów dla osób chcących spróbować rękodzieła.

 

Na targach pojawią się wszyscy znani producenci najważniejszych w tej branży kategorii produktów: firmy oferujące materiały dla osób hobbistycznie parających się rękodziełem to dla przykładu Cléopâtre z Francji, Rico Design, Eberhard Faber czy Staedtler z Niemiec, a także DMC Creative prezentujący przybory do rękodzieła oraz szycia. Natomiast japoński producent Kamoi Kakoshi zaprezentuje modną obecnie sztukę Tape-Art. Odwiedzający targi specjaliści spodziewają się nowości z zakresu materiałów dla grafików i artystów od takich firm, jak Royal Talents z Holandii, Colart International z Wielkiej Brytanii czy Schmincke z Niemiec. Jak mówi Nils Knappe, prezes firmy Schmincke: – W roku 2017 nasze znane na całym świecie farby akwarelowe marki Horadam obchodzić będą 125-lecie istnienia. Targi Creativeworld 2017 to wydarzenie, na którym w tym jubileuszowym dla naszych akwareli roku zaprezentujemy nasze nowinki partnerom biznesowym z ponad 50 krajów z całego świata. To dla nas bardzo ważne, aby zaprezentować nasze nowości na tej jedynej w swoim rodzaju imprezie branżowej.


 

Nowym trendem w branży, a co za tym idzie – nowością na targach Creativeworld – jest zyskujący na popularności Street Art. To właśnie tutaj – obok wielu producentów – swoje najnowsze farby i przybory zaprezentują niemieckie firmy Edding oraz Montana Cans.


Oprócz tej atrakcyjnej mieszanki znanych już oraz zupełnie nowych graczy wartość dodaną dla odwiedzających targi ekspertów stanowić będą organizowane dodatkowo warsztaty, cieszące się renomą nagrody za innowacyjne produkty, jak również ekscytujący pokaz trendów w halach 4.1 i 4.2. Targi te przyciągają zarówno osoby zajmujące się handlem hurtowym, jak i detalicznym czy też sprzedażą produktów specjalistycznych. Oferta targów kierowana jest do marketów budowlanych, centrów ogrodniczych, sklepów internetowych i wysyłkowych, jak również osób prowadzących swoją działalność gospodarczą, szkół plastycznych oraz innych placówek edukacyjnych i opiekuńczych. Przybory dla hobbistów i majsterkowiczów w przyjaznych dla użytkownika zestawach to również interesująca oferta dodatkowa do sklepów z zabawkami oraz księgarni, a także sklepów spożywczych i drogerii. Dla osób odpowiedzialnych w takich podmiotach za zakupy Creativeworld to coraz częściej miejsce składania zamówień. Bo to właśnie dla nich wizyta we Frankfurcie opłaca się poczwórnie: Odbywające się w tym samym czasie targi Paperworld, Christmasworld i Floradecora oferują produkty, stanowiące optymalne, przynoszące dodatkowe zyski uzupełnienie ich stałej oferty.

 

To koncepcja, która się opłaca i cieszy się uznaniem zarówno producentów, jak i sprzedawców oraz kupujących. Targi Creativeworld pozwalają rozwijać biznes, śledzić trendy, składać zamówienia i rozwijać kreatywność – podsumowuje Michael Reichhold. Z kolei Alexandre Marionnett, prezes firmy Cléopâtre dodaje: – Dla mnie najważniejsze na Creativeworld są właśnie nieoczekiwane, ale nierzadko bardzo owocne spotkania.

 

Więcej informacji pod adresemwww.creativeworld.messefrankfurt.com.

Terminy kolejnych imprez:

Christmasworld 27. - 31.1.2017

Floradecora 27. - 30.1.2017

Paperworld 28. - 31.1.2017

Creativeworld 28: - 31.1.2017

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 23 styczeń 2017 13:38

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę