Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Bezpieczna szkoła – bezpieczne przedszkole – szkolenie podczas targów Gift Show. Wyróżniony

Szkolenie na targach Gift Show Szkolenie na targach Gift Show

Już 19 maja 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę Inter Sp. z o.o. na temat bezpieczeństwa w edukacji dzieci. Skierowane ono jest do wszystkich osób, które zajmują się edukacją dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

W dniach 19-21 maja odbędzie się kolejna edycja targów Gift Show, podczas której zespół z firmy Inter, która jest dystrybutorem produktów kreatywnych marki Alpino, przeprowadzi warsztaty połączone ze szkoleniem, poświęcone bezpiecznej edukacji dzieci w wieku 3-10 lat.

Edukacja dzieci w najmłodszych latach życia odbija się bardzo mocnym echem w ich przyszłości. Okres od urodzenia do 5-6 roku życia to czas gdy ma się naturalną zdolność bardzo szybkiego przyswajania informacji. Dzieci wówczas są bardzo spostrzegawcze, idealnie naśladują, bardzo szybko się uczą, zapamiętują i bez żadnych kompleksów przekazują innym swoją wiedzę. W wieku 5 – 6 lat dzieci stopniowo tę zdolność zatracają, czyli uczą się wolniej, muszą włożyć więcej wysiłku by uzyskać zadowalający efekt i właśnie w tym czasie posyłamy nasze dzieci do szkoły. W momencie, kiedy ich naturalne zdolności szybkiego przyswajania informacji słabną.

Nauka przez zabawę

Dzieci uczą się doskonale bawiąc się. Zabawa jest ich podstawową i naturalną formą pozyskiwania informacji. One same zacierają granicę między czasem, kiedy się bawią a kiedy nie. Dlatego tak ważny w systemie edukacji jest taki plan nauki, który pozwala połączyć zabawę ze zdobywaniem nowych umiejętności.

Rola rodzica/ nauczyciela

Dzieci potrzebują dorosłych jako przewodników po świecie zabawy i nauki. To od nich zależy wiedza najmłodszych, ich rozwój oraz bezpieczeństwo. Im wcześniej zaczniemy edukować i bawić się ze swoimi dziećmi tym łatwiej poradzą one sobie w przyszłości. Wczesna edukacja mobilizuje.

Rynek oferuje mnóstwo produktów pomocnych w edukacji najmłodszych. Chcąc jednak zaspokoić potrzeby dzieci każdy nauczyciel oraz rodzic powionien wybierać produkty, które zapewnią najmłodszych bezpieczny i rozwijający czas.

Zawsze przy wyborze jakichkolwiek pomocy edukacyjnych, artykułów dla dzieci należy kierować się przede wszystkim bezpieczeństwem dzieci. O kryteriach doboru artykułów, ich cechach oraz bezpieczeństwie będą informować przedstawiciele firmy Inter z Lędzin.

Podczas 2 godzinnego spotkania przedstawione zostaną cechy bezpiecznych produktów do szkoły i przedszkola. Zaprezentowane zostaną także przykłady produktów, które najlepiej sprawdzaja się w edukacji najmłodszych. Dla każdego uczestnika przewidziano próbki produktów do przetestowania.

Dodatkowo rozlosowane zostaną nagrody marki ALPINO oraz 2x3.

Termin szkolenia: 19 maja 2016, 12:00

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, ul. Marsa 56 c

Uczestnictwo bezpłatne!

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , 606 355 267

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 18 kwiecień 2016 10:32

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę