Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Aplikacja mobilna Kalendarz Okazji Wyróżniony

Kalendarz okazji już dostępny Kalendarz okazji już dostępny

KatalogMarzeń.pl, serwis internetowy oferujący prezenty w formie przeżyć, stworzył aplikację, która ma pomóc użytkownikom w pamiętaniu o datach oraz w wyborze prezentu. Jest ona dedykowana wszystkim, którym w ferworze codziennych obowiązków zdarza się zapominać o ważnych wydarzeniach, a także tym, którzy cenią sobie porządek i transparentność kalendarza okazji życzeniowo-prezentowych.

 

Jak działa Kalendarz okazji? Najpierw aplikację należy pobrać ze sklepu Google Play – aplikacja jest bezpłatna, można ją zainstalować na urządzeniu obsługiwanym przez system Android, (link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.infoapps.katalogmarzen). 

Pierwszy krok za nami! Drugi krok jest równie prosty: dodanie kontaktów – osób, o których chcemy pamiętać. Są trzy możliwości: zsynchronizowanie aplikacji z Facebookiem, zaimportowanie kontaktów z pamięci telefonu lub dodanie manualne. Oczywiście w każdym przypadku możemy przeprowadzić selekcję i dodać wyłącznie interesujące nas kontakty. Istotna informacja dotyczy dodawania kontaktów przez Facebooka – przed dodaniem kontaktów należy wcześniej zaprosić konkretnych znajomych do zainstalowania aplikacji na swoim telefonie.

Serwis KatalogMarzeń.pl przeprowadził ankietę, w której udział wzięło 216 osób – przy czym aż 84% stanowiły kobiety. Najliczniejszą grupę respondentów - 90% - stanowiły osoby w wieku od 18 do 35 lat. Ankietowani zostali zapytani między innymi o to, jakich narzędzi używają do zapamiętywania ważnych dat. Okazuje się, że 40% respondentów korzysta z kalendarzy papierowych i elektronicznych, natomiast 30% polega na powiadomieniach Facebooka.  

Stąd pomysł na aplikację kompilującą tradycyjny kalendarz z mobilnością. Jej zadaniem jest nie tyle zapamiętanie konkretnej daty, co przypomnienie o niej z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkową funkcją Kalendarza Okazji jest opcja robienia notatek dotyczących prezentowych upodobań konkretnych osób, a także możliwość zainspirowania się pomysłami na prezent bez wychodzenia z aplikacji.  

Przydatne linki:

KatalogMarzeń.pl - https://katalogmarzen.pl 

Aplikacja w sklepie Google Play - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.infoapps.katalogmarzen 

Ostatnio zmienianyśroda, 27 styczeń 2016 14:20

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę