Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Uroczysta premiera kalendarza Businesswoman & life 2016 Wyróżniony

Dyrektor ds kluczowych klientów w Businesswoman & life z Basią Kurdej Szatan Dyrektor ds kluczowych klientów w Businesswoman & life z Basią Kurdej Szatan

W roku 2002 aktorka Ewa Błaszczyk oraz ksiądz Wojciech Drozdowicz założyli Fundację "Akogo?", której celem miało być niesienie pomocy dzieciom pogrążonym w śpiączce i dotkniętym urazami neurologicznymi oraz ich rodzinom, a także zwiększanie społecznej świadomości tego, czym jest śpiączka. 

Obecnie Fundacja prowadzi pokazowy ośrodek: klinikę "Budzik" przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. "Budzik" stale zapewnia kilkunastu małym śpiącym pacjentom terapię i leki na najwyższym światowym poziomie. Dalekosiężnym celem Fundacji "Akogo?" jest stworzenie sieci takich ośrodków w całej Polsce.

Magazyn Businesswoman & life, jedno z najpopularniejszych polskich czasopism dla przedsiębiorczyń, po raz kolejny już zorganizował uroczystą galę, z której całkowity dochód przeznaczony został na wsparcie Fundacji "Akogo?" oraz kliniki "Budzik". Uroczystość odbyła się 12 grudnia w warszawskim Centrum Olimpijskim, przyciągając licznych gości, przyjaciół i sympatyków czasopisma oraz Fundacji. Całość gali poprowadziła czarująca aktorka Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska

Uroczystość powiązana była z premierą Kalendarza Gwiazd Businesswoman & life 2016, na którego kartach znalazły się zdjęcia sławnych pań ze świata telewizji, rozrywki i biznesu, w tym takie sławy jak piosenkarki Maryla Rodowicz i Anna Wyszkoni, prezenterki telewizyjne Krystyna Czubówna i Jolanta Fajkowska oraz wiele innych gwiazd.  Głównym punktem programu była prowadzona przez Barbarę Kurdej-Szatan licytacja przygotowanych przez firmę Myloview reprodukcji kart kalendarza w formie obrazów na płótnie. Dochód z tej licytacji osiągnął oszałamiającą kwotę 57 tysięcy złotych i zostanie w całości przekazany na konto Fundacji "Akogo?" i kliniki "Budzik".

Barbara Kurdej szatan

Odtąd Kalendarze gwiazd Businesswoman & life można kupić także we wszystkich salonach sieci EMPiK. Oczywiście całość zysku z ich sprzedaży zasili konta Fundacji "Akogo?" i "Budzika". 


Stowarzyszenie Branży Prezentowej objęło patronatem to wydarzenie i było reprezentowane podczas licytacji przez Prezes Zarządu Monikę Glegoła oraz VicePrezes - Darię Kostera.

Monika Glegoła, Daria Kostera

 

Ostatnio zmienianywtorek, 15 grudzień 2015 10:29

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę