Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Sekrety skutecznych negocjacji Rogera Dawsona Wyróżniony

Sekrety skutecznych negocjacji Rogera Dawsona

SKUTECZNE NEGOCJACJE. Negocjacje w oparciu o metodę "POWER NEGOTIATING” nie są jakąś wyszukaną strategią, stosowaną w sytuacjach kryzysowych. Negocjacje są nieodzowną częścią naszego życia. Każdy z nas nieustannie negocjuje, nawet gdy nie zdaje sobie z tego sprawy. Negocjujemy w naszym życiu codziennym, kontaktach rodzinnych i społecznych, no i oczywiście w kontaktach zawodowych. W dzisiejszych czasach, które charakteryzują się ogromną konkurencyjnością, bardzo często o sukcesie może zadecydować nasze opanowanie sztuki negocjacji. Nic bardziej nie wpływa na zyski osiągane przez twoją firmę jak i twoje osobiste dochody, niż skuteczne negocjowanie. Nigdy nie zarobisz pieniędzy szybciej, niż wtedy, gdy dobrze negocjujesz! 

Roger Dawson - jest jednym z największych ekspertów w dziedzinie sztuki negocjacji i podejmowania decyzji w Stanach Zjednoczonych. Magazyn „Success” nazywa go „najwybitniejszym negocjatorem biznesowym Ameryki”. Sprzedaż jego serii programów szkoleniowych audio pt. „Sekrety skutecznych negocjacji” (ang. Secrets of Power Negotiating) przekroczyła 27 milionów dolarów i stanowi to największą sprzedaż w historii programów audio dotyczących biznesu. Wydawnictwo Nightingale-Conant z Chicago opublikowało również pięć jego innych programów audio i trzy programy video. Seminarium, w którym biorą Państwo udział, przygotowane zostało na podstawie tych właśnie programów.

Roger Dawson urodził się w Anglii. W 1962 roku wyemigrował do USA i zamieszkał w Kalifornii. Przed założeniem Instytutu Negocjacji zajmował stanowisko prezesa jednego z największych kalifornijskich przedsiębiorstw zajmujących się nieruchomościami z 28 oddziałami, 540 pracownikami i obrotem rzędu 400 milionów dolarów rocznie. 

Od 1982 roku zajmuje się prowadzeniem prelekcji motywacyjnych. Roger Dawson szkolił menedżerów i specjalistów ds. sprzedaży w wiodących przedsiębiorstwach i stowarzyszeniach gospodarczych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie, Chinach, Malezji, Tajwanie i Australii. Do Polski przyjeżdża z cyklem wykładów już po raz trzeci.

Sekrety Skutecznych Negocjacji, to spotkanie ludzi biznesu, dla których negocjacje to podstawa w codziennej pracy i często kluczowy element w prowadzeniu firmy. Na szkoleniu dostaniesz wiedzę i sprawdzone metody, które przynosiły zyski wielu firmom, których przedstawiciele siedzieli na sali szkoleniowej przed Tobą. Charyzmatyczny prowadzący pokaże Ci techniki, które w krótkim czasie zwiększą sprzedaż i zmienią oblicze Twojego działu sprzedaży. Podczas całego dnia seminarium poznasz tajniki wiedzy praktyka a nie teoretyka. Dodatkowo zyskasz możliwość wymiany kontaktów z liczną grupą biznesmenów.

Jako Stowarzyszenie uzyskaliśmy rabat dla wszystkich naszych Czytelników. Na hasło giftspolska, każdy otrzymuje aż 20% zniżki na bilet. Pakiety 10 biletów, 20, 30 itd. są wyceniane indywidulanie.

Dodatkowo wśród osób, które lubią nasz Fanpage na Facebook'u wybierzemy 3 osoby, które razem z nami będą uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Więcej szczegółów o wydarzeniu pod linkiem: www.rogerdawson.pl i http://euro-con.pl/pl/konferencje-szkolenia/aktualne-wydarzenia/details/85-sekrety-skutecznych-negocjacji-rogera-dawsona?xref=97

Formularz zgłoszeniowy: http://rogerdawson.pl/formularz-zgloszeniowy/

Tutaj możesz zapisać się na bezpłatny kurs, by zobaczyć co Cię czeka na seminarium: http://kurs.rogerdawson.pl/zapisz-sie/

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości zapraszam do kontaktu ze mną: Ewelina Walczuk, 503 123 570, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


UWAGA! Do wygrania 3 książki. Szczegóły już wkrótce na naszym profilu na Facebook'u.

Ostatnio zmienianyśroda, 30 wrzesień 2015 13:14

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę