Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

V jubileuszowa edycja akcji charytatywnej BajkOLAndia

BajkOLAndia to wydarzenie, które łączy ludzi niezależnie od sytuacji majątkowej, statusu społecznego, czy, w przypadku firm - branży. Wszystkim przyświeca wspólny cel - podarowanie cząstki siebie innym. Ideę BajkOLAndii najlepiej oddają słowa pomysłodawczyni i organizatorki akcji, Aleksandry Mikołajczyk: "Najważniejszym założeniem BajkOLAndii jest szeroko rozumiane łączenie - łączenie poprzez integrację dzieci chorych ze zdrowymi, spotkanie ludzi biznesu i showbiznesu, firm o różnych profilach. Tworzymy razem coś naprawdę niezwykłego. Coś, co czyjś dzień czyni wyjątkowym".

Czytaj dalej...

Bezpieczna szkoła – bezpieczne przedszkole – szkolenie podczas targów Gift Show.

Już 19 maja 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę Inter Sp. z o.o. na temat bezpieczeństwa w edukacji dzieci. Skierowane ono jest do wszystkich osób, które zajmują się edukacją dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Czytaj dalej...

PÓŁROCZNY KURS CHIŃSKIEGO, BILETY LOTNICZE DO CHIN, VOUCHERY DO RESTAURACJI, KURS GOTOWANIA

Targi Gift Show Poland zbliżają się wielkimi krokami. Lista wystawców wydłuża się każdego dnia. Już 19 maja rozpocznie się największe święto prezentowe. Przez 3 dni w Warszawie, w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT przy ulicy Marsa, spotka się jak w zeszłym roku liczna grupa producentów i importerów artykułów idealnych na prezent.


Nie zabraknie licznych konkursów oraz atrakcji i cennych nagród dla odwiedzających. Szczególny nacisk organizatorzy w tym roku kładą na dotarcie do jak największej liczby firm oraz klientów indywidualnych zainteresowanych zakupem najpiękniejszych i najciekawszych artykułów.

Wśród wystawców nie zabraknie dostawców naturalnych herbat, którzy na tę okazję przygotowali nowości idealne nie tylko jako prezent ale także jako walor smakowy. Wśród wystawców branżowych gościć będziemy firmę Inter, która zaprezentuje swoją najciekawszą kolekcję artykułów dla dzieci marki Alpino. Nie zabraknie także ciekawych produktów dla kolekcjonerów. Na szczególną uwagę zasługują produkty ukraińskiej firmy, która w tym roku po raz pierwszy odwiedza Polskę.

 

Firma NC Koperty pochwali się swoją nowością: torebkami i pudełkami prezentowymi, natomiast Słodka Cytrynka, podobnie jak w zeszłym roku, zagwarantuje najmłodszym liczne słodkie atrakcje. Wśród wystawców pojawi się także firma In Duplo - producent toreb i torebek opakowaniowych, Zest - producent parasoli, Rezon - hurtownia sztucznej biżuterii, HS-Trade - dostawcy oryginalnych artykułów z logiem do smartfonów i wiele innych.

Oczywiście, prócz wyjątkowej oferty oraz Forum Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej nie zabraknie także nagród dla odwiedzających.

- W tym roku przygotowaliśmy jeszcze więcej niespodzianek dla wszystkich uczestników targów Gift Show - informuje Marta Sienkiewicz, Project Manager targów. - Dla tych, którzy do końca marca zarejestrują się przez naszą stronę www.giftshow.pl i odwiedzą nasze targi otrzymają bezpłatny katalog branżowy w prezencie oraz Voucher na lunch. - dodaje.

Podczas tegorocznej edycji targów Gift Show Poland każdego dnia organizowane będą losowania nagród wśród wszystkich odwiedzających, a te najbardziej cenne, trafią aż do czwórki zwycięzców.

Od 19 do 21 maja 2016 roku organizator wraz z naszą redakcją rozda następujące prezenty:

1 dzień - 19 maj

  • Bilet lotniczy do Chin (w obie strony) - 2 sztuki.
  • Półroczny kurs języka chińskiego - 1 szt.
  • Całodniowy kurs gotowania - 1 szt.
  • Vouchery do sieci restauracji China Town o wartości 100 zł każdy - 5 sztuk.

2 dzień - 20 maj

  • Bilet lotniczy do Chin (w obie strony) - 2 sztuki.
  • Półroczny kurs języka chińskiego - 1 szt.
  • Całodniowy kurs gotowania - 1 szt.
  • Vouchery do sieci restauracji China Town o wartości 100 zł każdy - 5 sztuk.

Rekomendujemy rejestrację na targi jeszcze dziś, aby zapewnić sobie dostęp do najciekawszych prezentów. Polecamy także zabrać ze sobą plik wizytówek, gdyż przez cały czas trwania targów, podczas forum branżowego, odbywać się będą sesje networkingowe dla wszystkich uczestników.

O pozostałych atrakcjach oraz ofercie wystawców będziemy na bieżąco informować na naszych stronach. Wszystkie firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt z naszą redakcją pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod telefonem: 608426046

Gift Show & Scann.R Award

W tym roku także nie zabraknie ważnych wydarzeń dedykowanych wystawcom targów Gift Show. Już po raz drugi wszystkie firmy uczestniczące w targach GiftShow 2016 (uczestnictwo nieodpłatne) a także firmy niewystawiające się podczas targów (uczestnictwo płatne) będą mogły zgłosić swoje produkty do konkursu na najlepszy gift roku.

Konkurs, podobnie jak w zeszłym roku, podzielony jest na 3 kategorie:

- najlepszy produkt

- best gift

- najbardziej kreatywny pomysł

- best idea

- najpopularniejszy produkt - nagroda publiczności

Szczegóły na temat zasad udziału opublikowane są na stronie Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej, a zgłaszane produkty prezentowane są na bieżąco na naszym fanpage'u na Facebook'u.

Czytaj dalej...

Aplikacja mobilna Kalendarz Okazji

KatalogMarzeń.pl, serwis internetowy oferujący prezenty w formie przeżyć, stworzył aplikację, która ma pomóc użytkownikom w pamiętaniu o datach oraz w wyborze prezentu. Jest ona dedykowana wszystkim, którym w ferworze codziennych obowiązków zdarza się zapominać o ważnych wydarzeniach, a także tym, którzy cenią sobie porządek i transparentność kalendarza okazji życzeniowo-prezentowych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS