Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Ambiente Giving: Miejsce spotkań oraz platforma zamówień dla branży upominków z całego świata Wyróżniony

Ambiente 2016 Ambiente 2016

Ambiente – wiodące targi dóbr konsumpcyjnych odbędą się w dniach 12-16 luty 2016 roku we Frankfurcie nad Menem. Zobaczmy co przygotował organizator.

 

Nowość w dziale Giving:

Akcesoria odzieżowe, zegarki oraz biżuteria to bardzo lubiane motywy na prezent. To także powód, dla którego rynek tych produktów nieustanne rośnie. Dla targów Ambiente był to z kolei powód do stworzenia nawej grupy produktów, tzn. „Accessories & Jewellery”. W nadchodzącej edycji Ambiente w hali 9.2 znaleźć będzie można zarówno oryginalną, modną i wykonaną ręcznie biżuterię, wyroby skórzane, torebki, paski oraz inne dodatki odzieżowe, jak i artykuły pielęgnacyjne oraz produkty branży Wellness oraz Beauty.

To właśnie tu wystawcy tacy, jak Biba, Collection Claudia Schmiesing, Concept Art z marką Sweet Deluxe, Culture Mix, Dazzl Design, Heide Heinzendorff, Lizas, Roberto Leonardi czy Ruppenthal zaprezentują swoją oryginalną, modną biżuterię o wyjątkowym wzornictwie, a także wyroby z prawdziwych pereł i kamieni szlachetnych.


Trendy w akcesoriach odzieżowych na nadchodzący sezon zaprezentują takie firmy, jak A. Ahmaddy, Bags for Living, The Moshi, Volker Lang czy Wilhelm Johann Meier. Z kolei firmy takie jak Accentra Kosmetik Accessoires, Bürstenfabrik Keller, Get Fresh Cosmetics, Top Team, Treffina International oraz wiele innych zaprezentują swoje produkty i akcesoria z branży Beauty i Wellnes.

Uzupełnieniem tej oferty produktowej będzie wystawa zegarków oraz walizek i artykułów dla podróżujących w działach „Time Square“ oraz „Traveller’s Point“ w hali 9.2.

Nowość: Dzieci, dzieci

Kolejny temat przewodni to produkty dla dzieci. Ta bardzo ważna na całym świecie grupa produktów będzie również osobną częścią wystawy nadchodzących targów Ambiente. W hali 11.1 wystawcy tacy jak Carletto z marką Ty, Donkey Products, Jellycat, Rex International czy Tyrrell Katz zaprezentują swoje urocze i praktyczne produkty dla najmłodszych, które ukażą się w sprzedaży w nadchodzącym sezonie.


Osoby zainteresowane wyjazdem zorganizowanym na targi Ambiente 2016, zapraszamy do kontaktu:

tel: 22 49 43 201

p. Dorota Idzikowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Przedstawicielstwo targów Ambiente na Polskę

ul. Mołdawska 7/141

02-127 Warszawa

Tel. 22 49 43 200

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę