Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Prostota jest w cenie - zegar z alarmem marki Lexon

Prostota jest w cenie - zegar z alarmem marki Lexon

Mały zegar z alarmem FLIP, marki LEXON trafił w nasze ręce podczas targów Gift Show 2015. Wówczas to firma BAS Kreacja - dystrybutor rzeczonego gadżetu zgłosiła go do konkursu na najciekawszy prezent roku. Niestety produkt nie zyskał miano najlepszego, jednak zwrócił naszą uwagę.

Budzik jest ładny. Wykonany z bardzo przyjemnego, lekko gumowego w dotyku plastiku. Jest banalny w obsłudze. Z tyłu obudowy są przyciski, które pozwalają bez wchodzenia w jakieś skomplikowane menu nastawić godzinę i czas budzenia. Zegarek jest bardzo prosty, zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie. Nie posiada zatrważającej liczby „ficzersów” jednak wystarczy go dotknąć, aby podświetlił się wyświetlacz co jest bardzo przydatne w nocy bo nie trzeba szukać specjalnego przycisku przewracając przy okazji wszystko co znajduje się na szafce nocnej (mamy w tej materii duże doświadczenie). Jednocześnie nie świeci w nocy cały czas jak latarnia w Rozewiu. Przyjemny jest też sposób włączania lub wyłączania alarmu. W piątek wieczorem wystarczy obrócić zegarek do góry nogami (napis „off” na spodzie”) aby alarm deaktywował się. Cyfry godziny są oczywiście cały czas w prawidłowej pozycji. Nie trzeba stawać na głowie aby zorientować się, która jest godzina. W niedzielę wieczorem zegarek wraca do normalnej pozycji (napis „On” widoczny na grzbiecie) i od poniedziałku rano sieje samo zło i nieszczęście wśród lubiących pospać. Budzik jest na 2 baterie typu AAA, ile to na nich działa jeszcze nie wiemy, ale patrząc na prostotę wyświetlacza zapowiada się na kilka lat. Pudełko też niczego sobie, jest na nim informacja i zdjęcie projektantów zegarka. Generalnie warto wejść na stronę dystrybutora BAS Kreacja – jest tam kilka ładnych i zaskakujących produktów.

WALORY: Ten produkt zachwyca wzornictwem! Łączy prostą formę z dopracowaniem szczegółów i wysoką jakością użytych materiałów. Może stać się doskonałym elementem wyposażenia sypialni i każdego pokoju hotelowego, gdyż jego niewielkie rozmiary zachęcają do zabierania go w podróże. Dostępny w 14 różnych kolorach - od eleganckich i stonowanych do bardzo żywych - zadowoli każde gusta. Innowacyjne wyłączenie budzika poprzez obrócenie, przy jednoczesnym obróceniu się godziny na wyświetlaczu. Funkcja drzemki uruchamiana czujnikiem dotyku ucieszy każdego śpiocha. Bardzo łatwe, intuicyjne programowanie.

CENA: 130 zł netto (cena hurtowa)

NAZWA DYSTRYBUTORA: BAS KREACJA - BAS DYSTRYBUCJA (produkty marki LEXON)

url: www.lexon-polska.pl 

Ostatnio zmienianyniedziela, 06 wrzesień 2015 11:49
Więcej w tej kategorii: Testowaliśmy Music Box marki Remax »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę