Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Szykujemy asortyment na Halloween Wyróżniony

Szykujemy asortyment na Halloween

Przed nami Halloween. To czas, który w każdym sklepie przynosi szansę zwiększonych obrotów. Warto już dziś zaopatrzyć się w produkty, które zainteresują każdego klienta. Do tych, które na pewno znajdą nabywcę, zaliczyć należy akcesoria do malowania twarzy.

Kredki w sztyfcie firmy Alpino to idealny wybór. Nie tylko gwarantują świetną zabawę, ale także znakomicie nadają się dla dzieci. Dzięki systemowi wysuwanej i obracanej kredki ręce przy malowaniu pozostają czyste. W ofercie firmy Inter, która jest wyłącznym dystrybutorem kredek marki Alpino, dostępne są zestawy do malowania twarzy z okazji Halloween dla dziewcząt i chłopców. Nie brakuje także oferty na inne okazje. Produkty dostępne są w zestawach lub w display'u po 36 sztuk kolorów.

Już niedługo przetestujemy produkt i zaprezentujemy Państwu wynik naszych testów. Zainteresowane firmy prosimy o bezpośredni kontakt z dystrybutorem produktów marki Alpino - firmą Inter.

Ostatnio zmienianyśroda, 30 wrzesień 2015 11:07

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę