Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Hinduska marka podbija polski rynek Wyróżniony

Nowe produkty firmy INTER z Lędzin Nowe produkty firmy INTER z Lędzin

Z początkiem 2015 roku firma Inter - jeden z Członków Stowarzyszenia - w związku ze zmianą strategii działania wprowadziła do swojej oferty nową markę NATARAJ, której producentem jest Hindustan Pensils z Indii - indyjski producent materiałów piśmiennych oraz szkolnych.

 

Założona w 1958 roku firma jest  jednym z największych producentów ołówków na świecie. Posiada 28 fabryk a jednostki produkcyjne złożone z najnowszych maszyn produkują codziennie 7 000 000 szt. ołówków, 1 500 000 szt. temperówek, 2 400 000 szt. gumek, 800 000 szt. długopisów.

Marka Nataraj jest eksportowana do ponad 50 krajów na świecie a od 1 stycznia 2015 roku dostępna jest także w Polsce.

Wyłącznym dystrybutorem marki NATARAJ na rynku krajowym jest firma Inter z Lędzin pod Katowicami. 

Działający od 25 lat dystrybutor takich marek jak: RAPESCO (zszywacze, dziurkacze, teczki), ALCO (drobna galanteria biurowa), MULTIFORM (kuwety, stojaki na prospekty), czy też CASSELINI (aktówki, organizery) obecnie poszerza swoją ofertę o nowy asortyment wprowadzając, prócz hinduskiej marki NATARAJ, także markę własną Interpen.

Jak zapowiada jednak Renata Białoń – Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Inter – na tym nie koniec. Polska firma już dziś szykuje się do wprowadzenia kolejnych dwóch marek do swojej oferty.

- Firma Hindustan Pensils to ceniony producent artykułów piśmiennych marki NATARAJ i szkolnych marki SIVO – informuje nas Renata Białoń. – Z tego względu, że cenione na całym świecie artykuły piśmienne już są w naszej ofercie, natomiast dedykowana na rynek europejski marka SIVO zachwyciła nas swoją jakością oraz szerokością asortymentu, podjęliśmy decyzję także o jej wprowadzeniu na nasz rodzimy rynek - dodaje.

Hindustan Pensils z Indii wszystkie swoje produkty wykonuje zgodnie z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa, takimi jak europejski CE EN-71 i amerykański ASTM D 4236. Producent marki NATARAJ oraz SIVO dba także o środowisko. W produkcji wykorzystywane są odnawialne zasoby, takie jak drewno z produkcji rolno-leśnych oraz papier z makulatury do pakowania w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla. 

Firma posiada własne plantacje drewna, z których korzysta nie zaburzając tym samym ekosystemu.

- Misja firmy, której stajemy się wyłącznym dystrybutorem to: „”zachwycać konsumentów artykułami piśmiennymi rozpoznawalnymi na całym œświecie” – jest tożsama z naszą – deklaruje z kolej Robert Sikowski – Dyrektor Handlowy firmy Inter. – Jesteśmy pewni, że nasi klienci, którzy podejmą się dystrybucji naszej nowej oferty, będą zadowoleni z ich jakości.

 

W ofercie marki NATARAJ możemy znaleźć ołówki, długopisy, temperówki, gumki, farby, linijki itp. 

Natomiast marka SIVO -  dedykowana głównie rynek europejski to specjalnie zbudowana marka dla dzieci, zaprojektowana z pomocą niemieckich designerów. W jej asortymencie znajdują się produkty najwyższej jakości, bez szkodliwych substancji, w pięknych kolorowych opakowaniach.

Jak zapewniają pracownicy firmy z Lędzin na pewno zaspokoją one wymagania najmłodszych recenzentów.


WAŻNE!

Wszystkie firmy (sklepy, hurtownie, biuroserwisy) zainteresowane przetestowaniem marki NATARAJ oraz SIVO proszone są o przesłanie swoich danych adresowych na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dla wszystkich zainteresowanych przygotowane zostały paczki z samplami.

Ostatnio zmienianyniedziela, 06 wrzesień 2015 11:30

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę