Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Testowaliśmy Music Box marki Remax Wyróżniony

Music Box RB-X2 Music Box RB-X2

W ostatnich latach przenośnie głośniki zdecydowanie opanowały rynek elektroniczny. Szukając takiego sprzętu najbardziej zależy nam na solidności wykonania, głośności muzyki oraz łatwego połączenia z odtwarzaczem. Z tego właśnie powodu możliwość przetestowania głośników MUSIC BOX RB-X2 była dla mnie miłą niespodzianką.

Dzięki przyjemnemu designowi pudełka i przymocowanym do niego sznurku, już przed rozpakowaniem mamy ochotę brać go wszędzie, gdzie poniosą nas nogi.


Jednym ruchem ściągamy pokrywę, odkrywając ładną, gumową obudowę w zielonym (akurat w tej wersji) kolorze. Pierwsze spojrzenie zdecydowało o tym, że nie zdziwiłem się, gdy przy pierwszych czynnościach konfiguracyjnych potwierdziła się obiecana wygoda użytkowania. Krótko mówiąc zestaw trzyma się mega wygodnie. W samym głośniku producenci również umieścili sznurek, tym razem w postaci gumowej opaski, pojedynczą membranę oraz solidną otoczkę z gumowymi przyciskami.


 


Trzeba je mocno wcisnąć, dzięki czemu nie musimy martwić się o przypadkowe wyłączanie ulubionej piosenki. W tym przypadku minusem jest jednak zatyczka przy wejściach na ładowarkę i kabel audio, bowiem bez podważenia jej czymś twardym, nie jesteśmy w stanie ich użyć. 

Co do jakości dźwięku, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest ona wystarczająca, biorąc pod uwagę cenę MUSIC BOXA. To samo tyczy się głośności. Może nie uda nam się zagrać na nim koncertu rockowego, ale spokojnie wystarczy na rozkręcenie małej imprezki z paroma znajomymi w plenerze.

PODSUMOWANIE

Produkt "remax x-2" to rewolucja na rynku głośników przenośnych. Cechuje go futurystyczny design. Delikatna zieleń fenomenalnie łączy się z głęboką czernią. Jednak walory estetyczne to nie jedyna zaleta tego głośnika, jest niesamowicie wygodny w użytkowaniu i przenoszeniu. Mieści się w tylnej kieszeni spodni, "nerce" czy plecaku. Bateria pozwala na zrobienie pełnowymiarowej imprezki. Jakośc dźwięku też jest super, głęboki bas, zero skrzypów, zakłóceń czy przesterów. Cena w stosunku do jakości produktu jest wręcz śmieszna - kupiłbym go nawet gdyby był 2, 3 razy droższy.


 


 

Moja ocena: Mocne 10/10

TESTER: Mr Kostek

Dystrybutorem produktu jest Bas Dystrybucja www.bas-dystrybucja.pl

Ostatnio zmienianyniedziela, 06 wrzesień 2015 11:48

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę