Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

III EDYCJA KONKURSU NA NAJLEPSZY PRODUKT ROKU RUSZYŁA!!

Właśnie ruszyła III edycja konkursu Gift Show & Scann.R  Award – the best gift of the year. Skierowany on jest do Wystawców targów Gift Show Poland 2016, które odbędą się w dniach 26-28 maja 2017 roku. Organizatorem konkursu jest magazyn branżowy scann.R przy aktywnym współudziale Międzynarodowych Targów Polska Sp. z o.o. oraz firmy Pol–Chin Consulting.

Czytaj dalej...

Rola gadżetów w budowaniu wizerunku firmy

Budowanie wizerunku firmy polega na umiejętnym prowadzeniu biznesu zgodnie z założoną koncepcją przedsiębiorstwa, która pozwala ukształtować szereg pozytywnych skojarzeń w świadomości jej odbiorców oraz zbudować długotrwałe relacje z klientami i partnerami biznesowymi. Jaką rolę odgrywają gadżety w budowaniu wizerunku firmy?

Czytaj dalej...

Targi Ambiente 2016 zakończyły się dużym sukcesem.

W tym najważniejszym spotkaniu branży konsumpcyjnej uczestniczyło ponad 137.000 branżystów ze 143 krajów, jest to ponad dwa tysiące więcej niż w roku ubiegłym. Najnowsze produkty oraz trendy w designie zaprezentowało w tym roku 4.387 wystawców z 96 krajów. Polskę reprezentowało  58  wystawców. Stoiska rozlokowane były natomiast na 27 poziomach hal, na łącznej powierzchni 308.000 m2. Powierzchnia ta została nieco zredukowana w porównaniu do ostatniej edycji – rok temu wynosiła 328.000 m2. Zmiana ta jest spowodowana budową hali nr 12, która ma w przyszłości zapewnić dodatkową powierzchnię wystawienniczą.

Czytaj dalej...