Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej Wyróżniony

Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej

Z początkiem kwietnia 2015 roku powołano Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej. Jest to inicjatywa firm z branży prezentowej, których celem jest integracja i promocja branży.

Stowarzyszenie ma za zadanie stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju rynku prezentowo-upominkowego oraz umożliwienie członkom wymiany informacji i współdziałania.

Firmy, które są wystawcami  Targów Gift Show Poland mogą otrzymać członkowstwo w stowarzyszeniu na okres 3 lat bez dodatkowej opłaty członkowskiej. Wszyscy Członkowie  mogą liczyć na promocję swojej działalności w internecie poprzez stronę Targów Gift Show Poland oraz  stronę Stowarzyszenia. Informacje o tych firmach będą również  publikowane  w wydanym  po Targach fachowym magazynie branżowym, który będzie ukazywał się co rocznie. 

Stowarzyszenie jest organizatorem Forum Branży Upominkowo-Prezentowej, które będzie miało miejsce pierwszego dnia targów Gift Show Poland t.j. 22 maja br. Forum skierowane jest do wszystkich profesjonalistów zainteresowanych tym tematem. W ramach Forum przeprowadzone będą liczne konferencji dotyczące m.in. praktycznych narzędzi skutecznej sprzedaży, prowadzenia z sukcesem sklepu internetowego, przepisów prawnych i podatkowych dotyczących prezentów i upominków, bezpiecznego importu z Dalekiego Wschodu oraz możliwości udziału w darmowych  targowych misjach zagranicznych dla Członków Stowarzyszenia. 

 

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 kwiecień 2015 17:08

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę