Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

ArchivoVP- wystawcą targów GiftShow Wyróżniony

ArchivoVP- wystawcą targów GiftShow

ArchivoVP to producent segregatorów, teczek i produktów home office. Od wielu lat wykonuje segregatory firmowe i teczki biurowe, które posiadają indywidualny design odpowiadający charakterowi firmy i działalności naszych Klientów. Zaplecze technologiczne firmy z Bydgoszczy daje właściwie nieograniczone możliwości dotyczące materiałów i form jakie mogą posiadać jej produkty.

- Z dumą zaprezentujemy na targach GiftShow swoje dotychczasowe realizacje, gdzie nie występują dwie takie same teczki firmowe czy dwa takie same segregatory reklamowe - informuje Product Manager, Agnieszka Jankowska.

Prace firmy wyróżnia ogromne zaangażowanie oraz przykładanie uwagi do najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu każdy segregator A4 jest elegancki, oryginalny i stanowi doskonałą wizytówkę Klientów firmy. Ogromna kreatywność oraz ścisła współpraca z Klientem sprawia, że teczki z nadrukiem, reklamowe są doskonałym wyrazem prestiżu każdej firmy.

Segregatory z nadrukiem czy teczki ofertowe ArchivoVP są świetnym sposobem na eleganckie i niepowtarzalne podkreślenie swojej marki. 

Ostatnio zmienianyniedziela, 19 kwiecień 2015 13:01

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę