Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Katalog marzeń z pierwszą akcją #chcętoprzeżyć Wyróżniony

Katalog marzeń z pierwszą akcją #chcętoprzeżyć

Na początku czerwca ruszyła pierwsza akcja wizerunkowa Katalogu Marzeń – online’owego serwisu prezentowego, który oferuje zakup różnego rodzaju atrakcji, od skoku ze spadochronem, przez lot paralotnią czy jazdę Monster Truckiem.

Hasło przewodnie akcji #chcętoprzeżyć, ma zwrócić uwagę i zachęcić uczestników do spełniania swoich marzeń. A te będą mogli zrealizować przystępując do akcji poprzez dedykowany landing page. Kampania potrwa do końca października i zakończy się finałem, podczas którego zwycięzca otrzyma roczny abonament na korzystanie z atrakcji Katalogu Marzeń.

Od dawna myśleliśmy o zorganizowaniu akcji, która przypomni nam, co w życiu jest naprawdę ważne. Nasza codzienność wypełniona jest obowiązkami. Dzień spędzamy na uczelni czy w pracy, a na drobne przyjemności często nie starcza nam już siły, środków, czasu. Nie chcemy obudzić się w sędziwym wieku i żałować, że młodość przeciekła nam przez palce i nie udało nam się zrealizować marzeń, bo ciągle je odkładaliśmy. Nasza akcja #chcętoprzeżyć ma temu zapobiec. Ma sprawić, że na moment się zatrzymamy i zaczniemy robić to, co dostarcza nam ogromu radości. Tu i teraz” - wyjaśnia Joanna Borucka – założycielka serwisu Katalog Marzeń.

Akcja #chcętoprzeżyć składa się z 3 etapów i Finału. Obecnie trwa faza zgłoszeń do programu. Do pierwszego etapu, spośród wszystkich chętnych, zostanie wybranych 100 Marzycieli. Każdy z wybrańców będzie mógł zrealizować jedną z kilku zaproponowanych w programie atrakcji w Warszawie. Do wyboru będą: gokarty, off road, driftowa przygoda, możliwość wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości, Dream Jump czy wakeboarding.

W kolejnych etapach na uczestników czekać będzie lot motoparalotnią, lot w aerotunelu, flyboard, jazda Monster Truckiem, kurs sushi czy degustacja piwa. W wielkim finale znajdzie się z kolei coś dla naprawdę odważnych, czyli m.in. skok spadochronowy i lot balonem!“ – dodaje Joanna Borucka.

Promocja akcji odbywać się będzie w kanałach social media: Facebooku oraz na Instagramie. Do mediów społecznościowych dołączą serwisy młodzieżowe, gdzie znajdzie się informacja o trwającej kampanii. Do udziału w akcji zostali także zaangażowani popularni influencerzy. Oficjalnym hashtagiem zostało hasło #chcętoprzeżyć.

Wierzymy, że wywołując odpowiedni buzz w mediach społecznościowych i wśród influencerów uda nam się wzbudzić zainteresowanie wśród naszej grupy docelowej i osiągnąć założone cele” – podsumowuje Joanna Borucka.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę