Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Szczęśliwego Chińskiego Nowego Roku - zaproszenie dla Członków Wyróżniony

Spotkajmy się w styczniu Spotkajmy się w styczniu

Opera Pekińska to kwintesencja kultury Chin. Przedstawienie łączy w sobie niezwykły śpiew, wspaniałe stroje i maski, pokazy akrobatyczne oraz piękną muzykę graną na tradycyjnych chińskich instrumentach. To także widowiskowy chiński taniec.

Dokładnie 16 stycznia 2017 roku w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w warszawie odbędzie się przepiękny przegląd kilku najsłynniejszych oper pekińskich, zawierających zarówno wzruszające, romantyczne sceny, mrożące w żyłach pokazy walki oraz dowcipne skecze. Przedstawienie organizowane jest w ramach obchodów Chińskiego Nowego Roku – Roku Koguta, pod patronatem Ministerstwa Kultury Chińskiej Republiki Ludowej oraz Ambasady Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce. Organizatorem występu jest Pol-Chin Consulting a patronem Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej. 

W związku z tym już dziś zapraszamy Członków naszego Stowarzyszenia do udziału w tym wyjątkowym przedstawieniu. Osoby/ firmy zainteresowane bezpłatnym zaproszeniem (dwuosobowym)  prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Standardowa cena biletów to 70 zł. 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 15 grudzień 2016 09:11

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę