Menu
Statut Stowarzyszenia Branży Prezentowej

Statut Stowarzyszenia Bra…

Statut Polskieg...

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Stowarzyszenia

Członkowie Pols...

Władze Stowarzyszenia

Władze Stowarzyszenia

Władze Polskieg...

Siedziba

Siedziba

Siedziba Polski...

Kodeks etyczny Członków stowarzyszenia

Kodeks etyczny Członków s…

Kodeks etyczny ...

Zostań członkiem Stowarzyszenia

Zostań członkiem Stowarzy…

Zostań członkie...

Prev Next

Nowa firma w Stowarzyszeniu...

Nowa firma w Stowarzyszeniu...

Z dniem 11 sierpnia 2015 roku do Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej przystąpiła kolejna firma z naszej branży. Jest nią dystrybutor takich marek jak chociażby Alpino, Nataraj, Interpen...

Mowa oczywiście o firmie Inter z Lędzin, która, jak informuje Renata Białoń, Dyrektor ds Rozwoju firmy, już od dłuższego czasu bacznie obserwowała poczynania Stowarzyszenia.

- Nasza firma nie zamyka się wyłącznie na branżę papierniczo-biurowo-szkolną - mówi przedstawicielka firmy - zainteresowanie naszymi produktami wybiega daleko poza granice sklepów papierniczych. W naszej ofercie możemy znaleźć mnóstwo produktów, które idealnie nadają się na prezent, stąd nasza decyzja o przystąpieniu do Stowarzyszenia - dodaje.

Firma Inter działa na rynku już od 1990 roku. Jest firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej z wieloletnim doświadczeniem. Współpracuje z czołowymi odbiorcami biuroserwisu i dystrybutorami artykułów szkolnych na terenie całego kraju.

Jej produkty są indeksowane w wielu katalogach branżowych. Firma jest wyłącznym przedstawicielem producentów:

  • RAPESCO (zszywacze, dziurkacze, teczki),
  • ALCO (drobna galanteria biurowa).

Od listopada 2009 firma Inter rozpoczęła współpracę handlową z Industrias Masats - hiszpańskim producentem artykułów znanych pod marką ALPINO (kredki, flamastry, plasteliny, produkty kreatywne, farby, brokaty) i została wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Natomiast od 1 stycznia 2015 roku Inter ma zaszczyt reprezentować firmę NATARAJ - indyjskiego producenta materiałów piśmiennych.

Wszystkie produkty NATARAJ są zgodne z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa, takimi jak europejski CE EN-71 i amerykański ASTM D 4236. Firma dba także o środowisko. Wykorzystywane są odnawialne zasoby, takie jak drewno z produkcji rolno-leśnych oraz papier z makulatury do pakowania w celu ograniczenia emisji dwutlenku węgla. Misja firmy, której stajemy się wyłącznym dystrybutorem to: „Zachwycać konsumentów artykułami piśmiennymi rozpoznawalnymi na całym świecie”.

Pod koniec pierwszego kwartału tego roku do oferty wprowadzono także na rynek ekskluzywne produkty piśmiennicze niemieckiej marki ON-LINE, które idealnie nadają się na prezent dla każdego. Wysokiej jakości pióra, posiadają ergonomiczne uchwyty, a dla leworęcznych zaprojektowane są specjalne systemy pisania.Ponadto w tym roku Zarząd firmy podjął decyzję o wprowadzeniu własnej marki INTERPEN, która w swej ofercie posiada doskonałe pióra niemieckiej produkcji oraz naboje, zmazywacze i markery. Standardem producenta jest łączenie różnorodności z indywidualnością, przy zachowaniu doskonałej jakości zapewniącej komfortowe użytkowanie. Produkty proponowane przez firmę Inter z pewnością zadowolą każdą obdarowaną osobę.


Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej to organizacja działająca na rzecz rynku upominkowego i prezentowego. Jej celem jest stworzenie korzystnych warunków dla rozwoju branży w kraju, a także umożliwienie zrzeszonym firmom ścisłej współpracy. Nowo powołane stowarzyszenie zajmuje się również organizacją Forum Branży Upominkowo-Prezentowej, które odbędzie się 20 maja 2016 roku, tj. pierwszego dnia Gift Show Poland 2016. Przystąpienie do Stowarzyszenia gwarantuje bezpłatną promocję na stronie www, w mailingach oraz podczas śniadań networkingowych. Koszt członkostwa to 120 zł/rok.

Ostatnio zmienianyśroda, 12 sierpień 2015 08:28

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA
Powrót na górę